SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në rrugën B
Çmimi :
€82,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i ri dhe gjindet në katin e 6-të dhe ka një siperfaqe prej 110m2,dhe posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm.Objekti banesor posedon edhe ashensorin i cili funksionon 24/7.Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite me Kuzhinë
Koridori
Tri Dhoma Gjumi
Një Banjo dhe
Një Ballkon

Çmimi : 82.500 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »