SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 27m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
27 m²
ID e produktit :
195240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsonieria) 27m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana te Fontana.
Garsonieria ndodhet ne katin e IV-te kati i fundit (nuk posedon lift) dhe eshte ne nje zone shume te mire banimi.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »