SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali leshohet me qera
Çmimi :
€3,610.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Madhësia :
361 m²
ID e produktit :
195241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
260 m2 vendi + bodrumi 101 m2 gjithsej i gjithe lokali eshte 361 m2

gjendet te parku i qytetit

2 banjo

ka Wifi dhe infrastrukture te nevojshme , alarm etj

Cmimi : 3610 euro per muaj

kontakti : 045 584 613 045 584 719
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »