SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House 286.39m2 në shitje në lagjen Mati 1 – KAWA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
286 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House 286.39m2 në shitje në lagjen Mati 1 – KAWA
Banesa gjendet në kompleksin Çelësi i Prishtinës, i ndërtuar nga kompania e ndërtimit KAWA Group, është në ndërtim e sipër ku pritët që të lëshohet për banim në Dhjetor 2018. Banesa ka gjithsej 129.12m2 BANIM si dhe 157.27m2 TERASË dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon
1 Terasë
1 Depo
1 Garazhë

ID: T10240

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »