SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza kompleksi Chelsea Point
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
195251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza kompleksi Chelsea Point, kati 3 siperfaqja 81m2 renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, e orientuar nga perendimi, dokomentacion te rregullt me FLETPOSEDUSE bartja e prones behet meniher, çmimi 75.000 € inkluziv ne çmimi vendparkingu nentoksore per veture dhe kuzhina . 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »