SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Ulpiane shitet banesa cca 68m2
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
19526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Ulpiane shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 65m2, por faktikisht ka 68m2, kati i V, e mirembajtur, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa shitet me komplet kuzhinen dhe frigoriferin e shporetin. Çmimi: 68.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »