SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin në shitje te Qafa afër pompës Italian Petrol
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
195276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin në shitje te Qafa afër pompës Italian Petrol (te ish-Pandora)
Lokali posedon 105m2 dhe ka Dy Katë
Kati i parë posedon 45m2
Kati i dytë posedon 60m2
Që të dy katet janë të lëshuar me qera
Lokali gjendet në një destinacion shumë të frekuentuar dhe ka një qmim super të volitshëm
Cmimi 800 euro m2 (Mundsi kompenzimi)
Code 20100
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »