SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Dardani shitet banesa 90m2
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
19531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 90m2, kati i II, ne gjendje te mire, me bodrum 20m2, dhe 2 ballkona. Çmimi: 135.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »