SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera mbrapa AAKs
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht
ID e produktit :
195312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, me saktesisht mbrapa AAKs.
Banesa gjendet ne katine e trete dhe eshte komplet e mobiluar dhe shume e pershtatshme per familjar dhe studenta.
Cmimi ne korrik dhe gusht eshte pak me lire dhe duke fillu nga shtatori cmimi eshte 240 euro.
Per me shume informata lajmrohuni ne numer telefonit ose ne viber.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »