SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88m2 ne shitje afer Kalabrise !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
195317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 88m2 ne shitje afer "Kalabrise" ose spitalit Amerikan
Banesa posedon mobilje te reja te pa perdorura ndonjehere, ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor, posedon dokumentacion te gatshem per perkthim te pronari i ri
Renditja- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon, çmimi 850 euro me mobilje, 800 pa mobilje
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »