SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 102m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
195321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 102m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ndodhet ne katin e pare te banimit
Posedon dokumentacion te rregullt qe perkthehet te noteri, eshte ne perfundim e siper punimet kryhen per nje muaj
Ka kete renitje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo dhe ballkon
E ndricueshme dhe me pamje te mire, cmimi 750 euro m2
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »