SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje ne sfeqel podujeve
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
195330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne sfeqel after vorezave (te vorri i deshmorit Ali Ajeti) ka rruge katastrale eshte e asfalltuar deri te hyrja e vorezave pritet vazhdimi I rruges deri ne dumosh.Toka eshte ne emrin tim personal perkthimi bahet permes noterit ,toka eshte e punushme .Eshte e pershtatshme edhe per ndertimin e shtepis dhe mbjellje te sera toka ka uje per bunar .Toka eshte nje hektar ne dy parcella ne nje vend . !!!Toka nuk ka shtepia banimi ne afersi.!!!! Çmimi eshte 400 per Ari.!!! !!!!VËREJTJE TOKA SHITET KOMPLET NUK NDAHET!!! Çmimi eshte negociushem!!!!!
.
☎️ + viber.+383 44 121 340Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eti
Prishtinë
044338919
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »