SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 105m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
195333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 105m2 me qira te Parku i Qytetit te Albi Market.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk ka lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »