SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove (kodi; 557/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
195339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Fushe Kosove.
Banesa eshte ne katin e III dhe ka 63 m2.

Banes aka kete renditje;
Sallon-kuzhine , 1 dhome te gjumit , shpajz , 1 banjo , 1 ballkon.
Banesa eshte e perfunduar ,cmimi per kete banes eshte 470 m2

(Pranon veture ne vler prej 10.000 euro, pjesen tjeter CASH.

Per info. Me te hollesishme kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mail adresen tone;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »