SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 7 Banesa ne Lagje te Re)462/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:45
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
195340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Lagje te Re Rr.Halim Spahia :

B:x2 -122,79 m2 

B:x2-92,22 m2

B:x1-67.01 m2 

B:x2-90.82 m2 

Banesat nuk jane te gatshme .

Banesat Kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »