SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Bregun e Diellit afer Postes se Vogel e pamobiluar 230 €
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira ne lagjen Bregu i Diellit afer postes se vogel perballe Banesave te Hinta.
Banesa ka kete renditje:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite me kuzhine
-Banjo,koridor,ballkon.
Banesa eshte e pamobiluar (kuzhina montohet) dhe pjesa tjeter mobilohet sipas kërkese.
Kati I.

Çmimi : 230 €/muaj

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »