SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m² për qira në Qendër
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Bajram Kelmendi, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e tretë (3) të banimit, ka hapësirë prej 60m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe ballkon.

Afërsia me qendrën dhe parkun e qytetit e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar.

Banesa është shumë e përshtatshme edhe për zyre avokature, noteri, etj,..

Lokacioni: goo.gl/maps/MSLB6Lugcq72 

Çmimi: 250€

Kontakti: 386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #parku #4llullat
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »