SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 33m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
195350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFrohet banes 33m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" te banesat e Avni Gjakoves
Eshte e renovuar komplet dhe ka kete renditje- dhome gjumi(ndeje), kuzhine me tryezari, banjo
Ofrohet per banim nga data 01.07.2018 ndodhet ne katin e gjashte me ashensor e pershtatshme per cift
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »