SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
195352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" ose me saktsisht mbrapa AAK-se 100m larg Tregut
Ndodhet ne katin e pare te banimit me kete renditje- nje dhome gjumi, salloni, kuzhina banjo dhe ballkon
Eshte tersisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e favorshme per familjare ose cift
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »