SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 115m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
195364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 115m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria te Kullat e Arabeve.
Banesa ndodhet ne katin e V-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-2 Ballkona
-2 Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »