SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 40m2 ne shitje te Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
195378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 40m2 ne shitje te Mati 1 ne nje pozite shume te pershtatshme banimi.
Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »