SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B521
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
ID e produktit :
195384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi ne Qender ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 124m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe shpajz. Banesa shitet me cmim prej 1.150eruo per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »