SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Penthause me qira ne lagjen Arberia Modern
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
195385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Pentahusi me qira ne lagjen Arberia ne afersi te kastrstit ne kompleksin Tregtia, siperfaqja 125m2 banim dhe 17m2 terasa. Renditja, kati 1, dhom e nejes me kuzhin e mobiluar ne stil modern me kamin dhe dalje ne teras me pamje nga qyteti, kati 2, 2 dhoma gjumi, hapsira e punes, e mobiluar komplet, çmimi 1150 € inkluziv 1 vend parking nentosksor. 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »