SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera per kohe te gjate dhe te shkurt
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
195394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhomen e dite se bashku me kuzhin, dhomen e fjetjes, nji shpaiz I vogel, banjo, koridori dhe ballkoniEshte ndertim I riBanesa gjindet te Sllovenija sport

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Sllatina E Madhe
044333898
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »