SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtepi (bashkë ose te ndara)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
195402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi (bashkë ose te ndara)Kontakti: +38343777810Shtepia nr 1 posedon bodrum 150m, lokal 150(ka mundesi te ndahet ne dy lokale) dhe 4 katë banimi ka 150m (objekti eshte i paraparë per hotel, mund te perdoret edhe per veprimtari te ndryshme p.sh konvikt, spital, per banim etj.)Lokali eshte i leshuar me qira, qiragjiu eshte i gatshem te marr me qira edhe katin e dytë me qira pasi ekziston mundesia per tu shfrytzuar si lokal dhe te nenshkruaj kontrat 10 vjeqare, nese i ipet mundesia.Shtepia nr 2 posedon bodrum 70m dhe lokal 100m(ka mundesi te ndahet ne dy lokale)Lokali eshte i leshuar me qira, nga viti 2000 eshte qiragjiu i njejte, qiragjiu eshte i gatshem te nenshkruaj kontrat 10 vjeqare nese i ipet mundesia.Dy lokalet jane te ndertuara me pllakë masive, edhe konstrukcion te fort.LokacionShtepitë gjenden ne rrugen kryesore Bajram Bahtiri afer Qendres se Mjekesis familjare nr4, afer shkolles fillore Nazim Gafurri, afer stadiumit te KF Flamurtarit dhe Medreses se re Alaudin. Eshte rruge me qarkullim te madh.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
+38343777810
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »