SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjen "Aktash" perballe biblotekes Kombetare afer postes, rruga "Agim Ramadani"
Ka kete renditje- nje dhome ndeje(sallon) me hapsire te konsiderueshme, dhome gjumi, banjo dhe ballkon me pamje prespektive
Ndodhet ne katin e tete me ashensor, posedon mirembajtje mujore dhe ngrohje qendrore nga qyteti
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »