SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 76 ari Toke në Raskove, Komuna e Obiliqit
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Madhësia :
7600 m²
ID e produktit :
195422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 76 ari toke ne Raskove Komuna e Obiliqit, afer rrethit.Trualli gjendet afer rruges kryesore. Ka te kompletuar infrastrukturen e nevojshme si ujin, rrymen. Eshte vend i pershtatshem per jetese si dhe per veprimtari te ndryshme biznesi.
Çmimi eshte 1.500 euro per ari. Çmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »