SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 54m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
195429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 54m2 me qira ne Mati 1 afer shkolles "Pavarsia" me nje pozite te favorshme banimi.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon


Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »