SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Lokali 300m2 me qira ne Fushe Kosove !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
195445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Lokali 300m2 me qira ne Fushe Kosove.
Lokali ndodhet afer BAU Marketit.
Lokali eshte ne nje zone strategjike dhe e cila munde te shfrytezohet per shume veprimtari.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »