SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 62m2 me qira te Nartel Center !DELTA
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
195446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 62m2 me qira te Nartel Center ne Lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire banimi si dhe ne objektin me te kerkuar per banim ne Prishtine.
Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »