SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PentHouse 142m2 me qira dhe ne shitje ne Arberi !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
142 m²
ID e produktit :
195449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PentHouse 142m2 me qira dhe ne shitje ne Arberi.
PentHouse ndodhet ne nje zone shume te mire banimi me nje pamje piktoreske dhe e rrethuar me nje dizajn moder ku munde ta gjeni rahatin e shume kerkuar dhe ka kete renditje:
Kati I-re
-Dhoma e dites e hapur me kuzhine dhe tryezari, terrasen dhe WC.
-Dy dhoma gjumi
-Hapsire pune/zyre.
Ndertesa ka 10000 litra uje rezerva, ndersa banesa ka rezervarin e ujit prej 500 litrave, dritat emergjente dhe gjithashtu invertorin me bateri qe furnizon TV, reciverin, dritat kryesore per disa ore.
Çmimi per qira :1150 €
Çmimi per shitje:185.000 €
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »