SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa(zyra)60m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
195459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa(zyra)60m2 me qira ne lagjjen Ulpiana ne Bulevardin "Deshmoret e Kombit"
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon:
-3 Njesi punuese
-Dy ballkona
-Banjo
Zyra eshte e pershtatshme per ushtrimin e shume vepritarive administrative.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »