SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP KA FILLUAR SHITJEN E VILLAVE ME TE BUKURA NE QYTETIN BREGDETAR TE ULQINIT ME SUPER OFERTA
Çmimi :
€74,999.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP ka filluar Shitjen e Villave në Ulqin.
Agency Home VIP ka filluar Shitjen e kompleksit prej 4 shtëpive / vila në Shtoj ( Ulqin ). Vendndodhja ndodhet Pikerishtë në afërsi të Plazhes së Madhe -ku kan afër të gjitha Plazhet më të mira të Ulqinit siq janë Ada Bojana, - Copacabana, Hollegro, Pearl Beach, Dolcinium Kite Surfing), Solane dhe Saskatchewan. Mjedisi ku ndodhen Villat është vend më i qetë dhe me bukuri me natyrë të paprekur
A- ___-B-___-C-
TIPI - A -
Sipërfaqja prej 160 m² është e vendosur në parcela prej 400 m² dhe përbëhet nga një dhomë të gjërë të jetesës me kuzhinë të hapur dhe dhomë ngrënje, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 4 tarraca. Mbarimi i brendshëm (dyshemetë, dyert e brendshme dhe banjat) i ishte lënë blerësit për zgjedhjen, në kurriz të investitorit ( BLERSIT ) në një shumë prej 9500 €.
Qmimi 139.999 Euro
TIPI -B-.
Sipërfaqja prej 160 m² është e vendosur në parcela prej 430 m² dhe përbëhet nga një dhomë gjërë të jetesës me kuzhinë e hapur dhe dhomë ngrënje, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 4 tarraca. Mbarimi i brendshëm (dyshemetë, dyert e brendshme dhe banjat) i ishte lënë blerësit për zgjedhjen, në kurriz të investitorit në një shumë prej 9500 €.
Qmimi 149.999 mij Euro
TIPI - C -.
Sipërfaqja prej 112 m² është e vendosur në parcela prej 210 m² dhe përbëhet nga një dhomë gjërë te jetesës me kuzhinë të hapur dhe dhomë ngrënje, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 tarraca. Mbarimi i brendshëm (dyshemetë, dyert e brendshme dhe banjat) i ishte lënë blerësit për zgjedhjen, në kurriz të investitorit në një shumë prej 7500 €.
74.999 Euro
Andaj ju që keni interes dhe keni dëshirë ta keni një nga keto Super Villa Luksoze në Qytetin e ULQINIT mos hezitoni të na kontaktoni sa më parë në Numrat tonë të telefonit
+38649699964 apo +38649699964 +38268505105
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »