SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Hapsiren Afariste me qera afer Qendrës 540m2 Dy katë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
195466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Hapsiren Afariste me qera afer Qendrës 540m2 Dy Katë
Lokali gjendet në një nga vendet me të frekuentuara
Lokali është i rregulluar me sistem modern dhe arkitektur moderne
Lokali posedon:
*Katër Banjo
*Tre Depo
*Dy Hyrje
*Dhe posedon vend parking per 10-15 vetura
Cmimi me marrveshje
Code 10151
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »