SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Prishtinë, lagjen e Spitalit | M1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Prishtinë, lagjen e Spitalit, kompleksi Hoxha, kati i II.
Banesa posedon: 2 dhoma te fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo +WC, shpajz dhe një ballkon.
Garazh personale per Vetur.
Banesa është ndertim i ri e mobiluar komplet me mobile te reja.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »