SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 465 m2 ne Hajvali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Madhësia :
465 m²
ID e produktit :
195474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari 65 m2 ne Hajvali parcela gjendet 150 metra prej rruges kryesore.

Tel:(Viber) +377 45 663 660, E-mail: geofix1@hotmail.com Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »