SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shtije
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
195476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia, afer tregut te gjelbert.Permban 2 dhoma gjumi,2 dhoma ndjeje me kuzhine,2banjo,2terasa, dhe oborri se bashku me shtepine perfshine 3 ari

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edona
044 653 254
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »