SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Rrugen "B", Prishtinë | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 66.45m² në Prishtinë, Mati 1, buzë Rruges "B" kati i V-të mbi FiveStar.
Renditja:
✳️ Sallon me Kuzhine,
✳️ 1 dhomë të fjetjes,
✳️ koridor,
✳️ banjo dhe
✳️ ballkon.
Ndertim i ri, me fletë poseduese, kontrata te noteri dhe pronsia bartet menjeher..
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »