SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE GJILAN (kodi; 559/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
153 m²
ID e produktit :
195487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan-Perballe Spitalit.
Banesa eshte ne katin e 8-te , ka 153 m2 ,eshte me pamje nga spitali , dhe ka kete renditje;

3dhoma te gjumit, sallon-kuzhine, banjo , 2 terasa , lift.
Dhe eshte me flete poseduse.
Cmimi per m2 eshte 470 euro.

Per info me te hollesishme kontaktoni ne nr tane;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne E-mail adresen tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »