SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Ordinancë Stomatologjike në Ulpianë me të gjitha paisjet e duhura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
195491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me Qira Ordinanca Stomatologjike në Ulpianë - Prishtinë rruga Zija Shemsiu. Sipërfaqja (50m²).

Renditja:

- E ndarë në dy pjesë, hapësira e punës dhe ndarja e pritjes - recepcioni.

- Depo

- Banjo

Është e gatshme për punë me të gjitha paisjet e duhura të reja, dhe e renovuar komplet.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »