SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardan
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
195493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës, 75m², kati VI (me lift), dhe me bodrum

Banesë me mobile të reja dhe moderne nga druri, e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h si dhe me kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja.
Banesa ka këtë renditje : Qëndrim ditor/ sallon me Kuzhinë dhe trepezari; Dy dhoma gjumi; Banjo dhe Balkon në katin perdhesë (4m²).

Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim. Lifti gjithëherë është në shërbim.
Ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë.
Informata rreth publikuesit
Hysen
Prishtinë
044934793
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »