SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
478.6 m²
ID e produktit :
195508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e cila esht 5 kateshe me podrum dhe lokal e rregulluar brenda dhe jasht
Informata rreth publikuesit
Tefik
Gjilan
049183233
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »