SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PENTHOUSE 127m2 ME 50M TERASE DHE GARAZHE
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
127 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse gjendet ne ndertim e siper afer chelsi point ne Mat1 afer rruges B dhe viva fresh
Ndertimi perfundon ne fund te ketij viti
Pjesa e banueshme eshte 127m2 me shume hapsire per qendrim dhe per fjetje
Gjendet ne katin e 10-te (te fundit)
Shiqon kah lindja e diellit pervec nje dhome shikon kah perendimi
Ka 50m2 terase
Ka garazhe nentokesore per veture
Ndermi eshte modern dhe plotesisht i rregullt

Çmimi eshte atraktiv 95000 euro

Pervec ketij penthousi ne kete ndertese kemi eshe banesa te tjeta me nga dy, tri e kater dhoma me cmim prej 730 euro per m2
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »