SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ME 72m2 NETO AFER F. QERIMI 2
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne ndertesa te vjetra me ngrohje nga qyteti
I ka 72m2 neto
tri dhoma gjithsej, nje dhome e madhe e dites me kuzhine, dy dhoma te medhaja te fjetjes, banjo, ballkon, shpajz
Shikon kah lindja dhe jugu
Eshte ne katin e pare dhe plotesisht e qete

Çmimi 85000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »