SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Mati 1.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
195535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagje e qetë dhe moderne, e përshtatshme për jetesë!

Shitet Shtëpia në Mati 1.

Informata:
• 2 Katëshe,
• 250m2,
• 5 Ari,
• Sallon me Kuzhinë,
• 3 Dhoma gjumi,
• + podrum,

+2 lokale janë në funksion aktualisht me QERA!

E renovuar, mobiluar,

Çmimi sipas marrëveshjes!

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »