SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SUPËR BANESË komode në Rrugën B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në lagjen Mati 1 - Prishtinë Rruga "B". Kati i 5-të. Sipërfaqja (108m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor i madh

- Banjo

- WC

- Ballkon

Banesa shitet e pa mobiluar (vetëm me kuzhinë), ngrohje qëndrore me Termokos, ashensor funksional me kartelë, interfon, mirëmbajtje etj..

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »