SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 84m2 kati 4 Aktash
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe në lagjen Aktash (Afer Ish Restorant Davidofit), me sipërfaqe 84m2, kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 65000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »