SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen e Spitalit/Prishtine
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
195560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje, banese 103 m2 | 3+1 | lagja e Spitalit afer rruges B dhe ‘Viva Fresh’Banesa ndodhet ne katin 7 - pamje perendim.Planimetri i mire, izolim i mire termik, ngrohje 24h, uje 24h, 2 ballkona. Posedon garazhe ne nivelin -1 (garazha blihet vecmas)Perfshine siperfaqe 103 m2: qendrim ditore, 3 dhoma gjumi, 1 WC,1 Banjo, 1 depo, koridor, 2 ballkona.Banesa eshte ideale per nje familje te madhe. Pa mobile: 750 euro/m2Me mobile: 850 euro/m2Garazha: 5000 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uranela Demaj
Prishtinë
O49312235
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »