SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen e Spitalit 90 m2 rruga Muharrem Fejza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
195566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa në shitje e cila gjendet ne Lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza - Mati 1 afër Institutit Gjyqesor
Banesa eshte 90m2 ne katin e -III- të dhe posedon:
*Sallon me Kuzhin
*Dhomë të fëmijëve
*Dhome të fjetjes
*Banjo
*Korridor
*Ballkon
*Garazhe
-Banesa është e mobiluar me të gjitha të reja,lift 24h
Cmimi me Marrëveshje
Code 20105
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »