SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 73m² për qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
73m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në lagjen Arbëria (Dragodan), është ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 73m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë.

Posedon hapësirë të mjaftueshme parkimi në afërsi të ndërtesës.

Lokacioni: goo.gl/maps/JXkRWBQ8wGy 

Çmimi: 260€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #arberi #dragodan
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »